bmgtackle.eu

O Nas

Geneza

Jak powstało Fishing Unlimited i PTL Produkty Polska.

         Chcielibyśmy Wam przedstawić czym jest Fishing Unlimited i PTL Produkty Polska oraz jak powstał nasz wspólny projekt.

          Z Markiem znamy się już od ponad trzech lat. Poznaliśmy się na łowisku Pine Tree Lakes, które pewnie większość z Was zna. Od pierwej zasiadki zakochałem się w tym miejscu… Woda, ryby, klimat, uprzejmość właścicieli. Poznałem tam wiele nowych technik połowu karpi. Mark pokazał mi zupełnie inne spojrzenie na wędkarstwo karpiowe, podejście do karpi, do spędzania czasu nad wodą.
           Na jednej z naszych wspólnych zasiadek rozmawialiśmy o przyszłości wędkarstwa karpiowego w Polsce. Stwierdziliśmy wspólnie, że to co aktualnie się dzieje nie zmierza w dobrym kierunku. Rosnące ceny za sprzęt i akcesoria wędkarskie. Dlaczego musimy płacić aż tyle? W pewnym momencie Mark powiedział: „Poczekaj, mam pewien pomysł, muszę wykonać kilka telefonów i wrócimy do tematu za tydzień”… Do dziś nie mogę uwierzyć w to, jak wszystko się dalej potoczyło.
           Tak oto właśnie powstało „PTLProdukty Polska”. Na początku produkty były dostępne tylko w sklepie stacjonarnym na łowisku Pine Tree Lakes. Spotkaliśmy się z pozytywnym odzewem  ze strony wędkarzy co do jakości, a najważniejsze, co do ceny. Jakość produktów  nie odbiega od jakości produktów znanych wiodących marek na rynku wędkarstwa karpiowego, a są dużo tańsze. Podczas jeden z jesiennych zasiadek stwierdziliśmy dlaczego nie mamy podzielić się tym z większą liczbą wędkarzy, niż tylko z tymi, którzy odwiedzają Pine Tree Lakes?
            Tak powstaje Fishing Unlimited. Jest to sklep internetowy, w którym możecie dokonać zakupu wszystkich produktów PTL Produkty Polska i nie tylko. Nawiązaliśmy współpracę z BMG Tackle. Nie jesteśmy wielką korporacja, wielkim sklepem. Jesteśmy małą, przyjacielską firma. Dzięki temu, każdy produkt jest sprawdzany i pakowany przez nas osobiście. Najważniejsze dla nas jest pozytywne podejście do wędkowania.

Naszym założeniem i hasłem jest – Wędkarstwo dla Wszystkich, za mniej.

Jeszcze o nas usłyszycie w kolejnych projektach, które już rodzą się w naszych głowach 😉

                                                                        Pozdrawiamy i do zobaczenia nad wodą.                                                                                                                                                                                                                                                                         Mark & Wojtek.